Trendy se mění a je potřeba jít s dobou. Novinkou jsou v loňském roce uvedené rigidní vinylové podlahové lamely na click. Jde o další druh plovoucích podlah. Mají oproti standartní celovinylové podlaze jádro z rigidní, tvořené kamenivem a vápencem. Má oproti vinylovému jádru mnoho výhod. Mezi největší z nich patří tvarová stálost, a možnost okamžité pokládky. Jde o velmi kvalitní a odolné podlahy, které snesou opravdu velkou zátěž. Jsou proto vhodná i do komerčních prostor jako jsou restaurace, hotely, letiště, rezidence.

Hlavní výhody:

Vyšší odolnost vůči roztažnosti

Díky pevnější nosné desce SPC odolává RIGID vyšším roztažným silám. Díky CLICK systému spoje lamel se již v horizontálním směru nemůže oddělit, pokud je podlaha správně udělaná.

Renovace

Díky nízké výšce 4mm je RIGID vhodný pro rychlé renovace podlah. Jde pokládat například na parkety, rovné betenové podlahy, dřevotřískové desky apod. Důležité je si předem ověřit rovinnost podlahy pomocí vodováhy.

Aklimatizace

Protože je RIGID nevykazuje žádné smršťování či roztahování, je možné ho okamžitě pokládat na rovnou podlahu. Není proto předem nutnost dovézt materiál na místo pokládky a nechat ho tam 24h temperovat.

Stabilita zámkového spoje

Je-li podlaha pevná a rovná, tak nehrozí problémy se spoji. Díky systému Click zámkového spoje proto u rovných podlah nehorzí jejich rozpojení.

Bez změkčovadel

Nosný materiál je díky odlišné výrobní metodě jsou desky SPC vyráběny bez změkčovadel. RIGID je bez změkčovadel ÚPLNĚ!

Odolný proti teplu

Díky stabilní nosné SPC desce není probém pokládat SPC RIGID i před francouzkými okny či v zimních zahradách.

100% odolný proti vlhku

Narozdíl oproti laminátovým či dřevěným podlahám je RIGID 100% odolný vlhkosti a vodě.

Snadná údržba

Díky nášlapné vrstvě 0,55mm je RIGID vhodný i pro průmyslové použití a snáší opravdu vysokou zátěž. Jeho údržba nevyžaduje žádné zvláštní zacházení.

Kročejový hluk

Použitím tvrdčí nosné SPC desky je zde menší nárok na podložku pod podlahu. Použitím podložky, např. Starlon 2mm zamezíte většině hluku do podlahy.

Žádné diletační spáry:

Díky pevnému podkladu SPC a rozměrové stálosti je možné pokládat RIGIDní podlahy až do plochy 400 metrů čtverečních.

Máme u Nás na prodejně k objednávce i pokládce SPC RIGID VINYL na click. Na skladě máme několik dekorů. Je možné si jej u Nás osahat. Rozměry jedné lamely jsou 1220x229x4mm. V jednom balení je tedy 2.235m2. SPC RIGID VINYLOVÁ podlaha má vyšší zátěž a snese kromě domácího zatížení i průmyslový provoz(zátěž 42). Nášlapná vrstva SPC RIGIDu je 0,55 mm). Je vhodný pro rychlé renovace podlah, je ale třeba zaručit rovný podklad. Odolává teplu, vlhku, neroztahuje se a není třeba ho před pokládkou temperovat. Neobsahuje ŽÁDNÁ ZMĚKČOVADLA, díky tepelnému odporu 0,039m2K/W je přímo ideální na podlahové topení. Při použití podložky pro laminátové podlahy STARLON je téměř bezhlučný a není ani problém s kročejovým hlukem.

Pokud máte o Námi nabízenou SPC RIGID VINYLovou podlahu zájem, zastavte se u Nás na prodejně a přijď te si na SPC RIGID VINYL sáhnout a vyzkoušet. Pokud si sebou vezmete nákres místnosti, do které chcete SPC RIGID VINYLovou podlahu pokládat, spočítáme Vám kolik balení budete potřebovat objednat, doporučíme Vám rovněž vhodnou podložku a také Vám můžeme nabídnout i soklové lišty.

Fotogalerie dekorů, které máme skladem:

Zadat poptávku